środa, 23 listopada 2011

Sobotnie spotkania Nyskiej Grupy Unitarian

PostAuthorIconWpisany przez Administrator | PDF | Drukuj | Email
Miło mi poinformować, że nastąpiła nowa odsłona naszej grupy. Począwszy od 10 grudnia w każdą 2 sobotę miesiąca, nyska grupa unitarian oraz sympatycy i zainteresowani ruchem, spotykać się będą w Yerbaciarni Uahaha na ul. Grzybowej.
Spotkania o charakterze świeckim, zaczynać się będą o godz 11 i trwać około godziny. W Yerbaciarni opodal nyskiego rynku można zakupić yerba mate, herbatę, kawę, napoje, skorzystać z internetu WiFi oraz projektora multimedialnego. W lokalu nie podaje się alkoholu, nie pali papierosów!

Wszystkich odwiedzających lokal proszę o zakup choć jednej yerbatki lub wody mineralnej, by właściciele udostępniający nam lokal (nieodpłatnie) nie byli stratni. Yerbaciarnia jest dostosowana dla osób na wózkach.
Podczas spotkań będzie okazja do rozmów, wymiany książek, obejrzenia filmów, planów rozwoju unitarianizmu, poznania inności.
Najbliższe spotkanie to:
10  XII 2011 sobota godz. 11 -temat, Czym jest unitarianizm, współczesne odsłony ruchu w europie środkowej i na świecie.

Kolejne:
14 I 2012 sobota godz. 11
11 II 2012 sobota godz. 11

Wszystkie spotkania są otwarte i przybycie na nie, nie jest jednoznaczne z przystąpieniem do grupy. Zapraszamy wszystkich ciekawskich:-)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz