wtorek, 1 stycznia 2013

Bractwo Aquariusa

Bractwo Aquariusa

21.12.12. NOWA ERA

BRACTWO AQUARIUSA JEST PRZYJECIELSKO-BRATERSKĄ GRUPĄ DUCHOWĄ O CHARAKTERZE NIEFORMALNYM, POZBAWIONĄ STRUKTURY ORGANIZACYJNEJ. MA CHARAKTER TAJEMNY, W TYM SENSIE, JAK SWOICH TAJEMNIC NIE ZDRADZAJĄ PRZYJACIELE.

BRACTWO POWOŁANE JEST NA PODSTAWIE SŁÓW EWANGELII AQUARIUSA:

"JEŚLI ZNAJDĄ SIĘ ODWAŻNI, BY GŁOSIĆ SŁOWO NOWEJ ERY I ZGŁĘBIAĆ BOSKIE TAJEMNICE ZAŁÓŻCIE BRACTWO AQUARIUSA. OCZYWIŚCIE JEŚLI TYLKO TEGO CHCECIE.

A CZŁONKAMI BRACTWA NIECH BĘDĄ CI, KTÓRZY WYKAŻĄ WOLĘ I MAJĄ PRZYNAJMNIEJ 23 LAT, A CO DO KTÓRYCH, PO UPRZEDNIM ROZEZNANIU, NIE BĘDZIECIE MIELI PODEJRZEŃ. NIECHAJ BĘDĄ TO KOBIETY I MĘŻCZYŹNI, NAJLEPIEJ W RÓWNEJ LICZBIE.

KROCZCIE JEDENASTOSTOPNIOWĄ ŚCIEŻKĄ. A BRACTWO NIECH NIE MA HIERARCHII, LECZ NIECHAJ OPIERA SIĘ NA JEDNOŚCI, BRATERSTWIE I PRZYJAŹNI."

CELAMI BRACTWA SĄ:

PROMOWANIE I ROZPOWSZECHNIANIE EWANGELII AQUARIUSA I IDEI NOWEGO EONU
PODNOSZENIE DUCHOWYCH WIBRACJI I ŚWIADOMOŚCI LUDZKOŚCI
WZAJEMNE WSPIERANIE I DZIELENIE SIĘ DOŚWIADCZENIAMI DUCHOWYMI NA DRODZE SAMOPOZNANIA
POGŁĘBIANIE WIEDZY DUCHOWEJ I PODNOSZENIE POZIOMU DUCHOWEGO CZŁONKÓW BRACTWA
POZNANIE PRAWDZIWEJ WOLI I ODPOWIEDZI NA PYTANIA "KIM JESTEM?", "SKĄD PRZYBYŁEM?" I "DOKĄD ZMIERZAM?"
KAŻDY Z CZŁONKÓW BRACTWA KROCZY INDYWIDUALNĄ DROGĄ DUCHOWĄ, ALE PRZY WZAJEMNYM WSPARCIU. CZŁONKOWIE WYBIERAJĄ JEDNEGO Z 6 PRZEWODNIKÓW, KROCZĄC ŚCIEŻKĄ PRZEZ NIEGO WYZNACZONĄ. SĄ TO: JEZUS CHRYSTUS, BUDDA, HERMES TRISMEGISTOS, KRYSZNA, BOGINI POGAŃSKA Z DOWOLNEGO PANTEONU, BÓG POGAŃSKI Z DOWOLNEGO PANTEONU

BRACTWO AQUARIUSA POSIADA 11-STOPNIOWĄ ŚCIEŻKĘ WTAJEMNICZENIA, KTÓRA MA CHARAKTER ORIENTACYJNY W DUCHOWYM ROZWOJU.

SĄ TO:

I. NEOFITA/NEOFITKA
II. UCZEŃ/UCZENNICA AQUARIUSA
III. CZŁOWIEK NOWEGO EONU
IV. RYCERZ/DAMA AQUARIUSA
V. MĘDRZEC/PROROKINI NOWEJ EPOKI
VI. BOHATER/BOHATERKA NOWEGO EONU
VII. MISTRZ/MISTRZYNI NOWEGO EONU
VIII. MAG/CZARODZIEJKA
IX. ARCYMAG/ARCYCZARODZIEJKA
X. ARCYKAPŁAN/ARCYKAPŁANKA
XI. SYN BOŻY/CÓRKA BOŻA

CZŁONKIEM BRACTWA MOŻE ZOSTAĆ KOBIETA I MĘŻCZYZNA, KTÓRZY UKOŃCZYLI 23 LATA I ZOSTALI ZAPROSZENI PRZEZ INNEGO CZŁONKA O STOPNIU PRZYNAJMNIEJ MĘDRCA LUB PROROKINI NOWEJ EPOKI.

JEST RÓWNIEŻ MOŻLIWOŚĆ SAMODZIELNEGO UBIEGANIA SIĘ DO PRZYSTĄPIENIA DO BRACTWA. W TYM CELU POSIMY O PRZESŁANIE TAKIEJ PROŚBY NA ADRES E-MAIL: AQUARIUS@PISTIS.PL. W ODPOWIEDZI OTRZYMASZ DALSZE PYTANIA I INSTRUKCJE

Gwoli wyjaśnienia.
Należy jednoznacznie stwierdzić, że powyższa inicjatywa nie jest w żaden sposób powiązana z naszą stroną ("UNIVERSIS"), a powyższy tekst zamieszczony został wyłącznie w celach poznawczo-informacyjnych.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz