sobota, 16 marca 2013

Nowy papież jak Natanek

Podczas homilii wygłoszonej podczas pierwszej swojej mszy po objęciu urzędu papieskiego, nowy biskup Rzymu w obecności stu czternastu kardynałów wygłosił m.in. takie oto słowa:

 „Kto nie modli się do Boga, modli się do diabła”. Kiedy nie wyznajemy Jezusa Chrystusa, to wyznajmy doczesność diabła, doczesność szatana.

Powyższy cytat jednoznacznie pokazuje prawdziwe poglądy Franciszka w tematyce teologicznej, które coraz bardziej, w swojej treści i wymowie, zaczynają przypominać kazania słynnego na całą Polskę, ultrakatolickiego księdza Piotra Natanka z Grzechyni....

Cała śmieszność powyższego cytatu pokazuje nam, że na nowo afirmowany kult (w tym modlitwa) maryjny jest de fakto kultem satanistycznym, gdyż jak wiadomo powszechnie, Maryja nie jest osobą boską.
Nawet w rzymskiej odmianie katolicyzmu...

Jest to napewno pierwsza odsłona ukazująca prawdziwe poglądy obecnego papieża na temat innych religii, nie tylko niechrześcijańskich, ale także tych, w których Chrystus nie jest uważany za osobę boską, czyli mówiąc potocznie Franciszek zaczyna nam powoli "natankizować". Zresztą należy się spodziewać w najbliższym czasie większej ilości takich fundamentalistycznych wtop nowego namiestnika Watykanu.

Natomiast wszystkie "gagi" pokazujące rzekome umiłowanie ubóstwa i skromności przez papieża, to tylko PR w stylu Marcinkiewicza...

Słynny cytat o diable pada w 10.59 minucie...

1 komentarz:

  1. Hehe...Oby tak dalej,to sami doprowadzą się do upadku...

    OdpowiedzUsuń