czwartek, 1 sierpnia 2013

Przewodnik duchowy-1,2,3,4

Polecamy cztery kolejne numery "Przewodnika duchowego".
Miłej lektury! :)

PRZEWODNIK DUCHOWY nr 4

Numer (4) Lipiec-Sierpień 2013
Pobierz Przewodnik duchowy nr 2
Witamy w wakacyjnym numerze "Przewodnika duchowego". Tym razem chcielibyśmy zastanowić się nad naszym konsumpcyjnym stylem życia. Czy jest dobry, czy może zły dla praktyki duchowej? Poszukiwanie odpowiedzi na to pytanie z pewnością okaże się interesujące. Zajmiemy się również dobrymi praktykami rodzicielskimi i kilkoma innymi tematami, które - mamy nadzieję - zwrócą twoją uwagę.

PRZEWODNIK DUCHOWY nr 3

Numer (3) Maj-Czerwiec 2013
Pobierz Przewodnik duchowy nr 3
Z niewielkim opóźnieniem oddajemy w Wasze ręce kolejny numer "Przewodnika duchowego" – tym razem przeczytacie m. in. o toksycznych związkach, pieniądzach oraz aborcji. Poświęciliśmy też nieco miejsca zdrowiu: ajurwedzie i mleku – które ma ogromny wpływ na stan ludzkiego organizmu, więc warto się dowiedzieć na ten temat nieco więcej. Zapraszamy do lektury i udziału w pierwszym konkursie, jaki postanowiliśmy zorganizować dla Czytelników.

PRZEWODNIK DUCHOWY nr 2

Numer (2) Marzec-Kwiecień 2013
Pobierz Przewodnik duchowy nr 2
Oddajemy drugi numer "Przewodnika duchowego" – w tym numerze przeczytacie m. in. o tym, dlaczego ludzie odchodzą z Kościoła, religii w szkole oraz zasadach nauczania duchowego. Zajmiemy się również poczuciem własnej wartości oraz intuicją. Z tym numerem rozpoczynamy cykl artykułów poświęconych jodze. Poza tym znajdziecie w "Przewodniku" jeszcze kilka interesujących tekstów.

PRZEWODNIK DUCHOWY nr 1

Numer (1) Styczeń-Luty 2013
Pobierz Przewodnik duchowy nr 1
Witaj w pierwszym numerze "Przewodnika duchowego" – magazynu poświęconego szeroko rozumianej duchowości. Kierujemy go do wszystkich osób poszukujących odpowiedzi na fundamentalne pytania dotyczące ludzkiej egzystencji. Naszym celem jest zachęcenie Czytelników do poszerzania swojej wiedzy, dzięki czemu lepiej będą rozumieć rzeczywistość i samych siebie. Mamy nadzieję, że dzięki nam będziecie mogli zobaczyć coś więcej, niż widać na pierwszy rzut oka.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz