poniedziałek, 1 grudnia 2014

Biedroń prezydentem, czyli gej- ateista wygrywa wybory!

W zakończonych niedawno wyborach samorządowych mieliśmy kilka dużych niespodzianek. W tzw. pierwszej turze były to napewno nadspodziewanie dobry wynik PSL-u i totalna klęska radykalnie prawicowych korwinistów z KNP. W turze drugiej natomiast ogromnym zaskoczeniem była nieprzewidziana (?) klęska wieloletniego prezydenta Poznania Ryszarda Grobelnego, który jeszcze niedawno wydawał się wręcz "niezatapialny", a tu nagle takie niemiłe zaskoczenie... (;-))

facebook.com
Chociaż za zdecydowanie największą sensację należy uznać ogromny sukces wyborczy posła Twojego Ruchu Roberta Biedronia startującego z własnego komitetu wyborczego "NARESZCIE ZMIANA", który nie dosyć, że przeszedł do drugiej tury zajmując w niej drugą pozycję co odbiło się głośnym echem w wielu krajach świata, to jeszcze zdecydowanie zwyciężył swojego kontrkandydata z PO Zbigniewa Konwińskiego zdobywając aż 57,8% głosów, co spowodowało, że stanie się on pierwszym w Polsce prezydentem miasta, który otwarcie przyznaje się do swojego homoseksualizmu i światopoglądu ateistycznego zadając absolutny kłam twierdzeniom, że kandydaci o takiej proweniencji  nie mają żadnych szans w homofobicznej i katolickiej Polsce, no chyba, że zatailiby takie informacje przed potencjalnym elektoratem, a tu tymczasem wyborcy zrobili taki psikus. (:-)) Obejrzyj TUTAJ.
Przypomnijmy, że Robert Biedroń został wybrany na prezydenta Słupska, około stutysięcznego miasta położonego w województwie pomorskim.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz