czwartek, 4 grudnia 2014

Kaczyński śpiewa na urodzinach Radia Maryja, a ojciec dyrektor unika pocałunków w dłoń

W ubiegłą sobotę w hali sportowej odbyły się uroczystości związane z kolejną (23.) rocznicą powstania toruńskiej rozgłośni, podczas których mszę koncelebrował sam kard. Stanisław Dziwisz, co może świadczyć o pełnym zjednoczeniu kościołów: toruńskiego, łagiewnickiego i smoleńskiego.
Na poniższym filmie widzimy poza Prezesem Kaczyńskim m.in. Beatę Kempę, Zbigniewa Ziobro i Mariusza Błaszczaka, Marka Jurka oraz Sasina i Jaworskiego. Na nagraniu widać, że atmosfera podczas urodzin rozgłośni była naprawdę rodzinna, a na szczególną uwagę zasługują bardzo duże zdolności wokalne i ruchowe pana prezesa i wyraźnie widoczna nadspodziewanie dobra kondycja fizyczna... (;-))
Tymczasem poniżej możemy zobaczyć jak o.dyrektor podczas zbierania datków od wyznawców usilnie próbuje uniknąć pocałowania w rękę wykonując szybkie uniki, chociaż trzeba przyznać, że nie każdy "dawca" chciał pocałować tą "szlachetną" dłoń...A cóż to dopiero będzie się działo w wrześniu przyszlego roku, gdy otworzy swoje podwoje radiomaryjne saktuarium w Toruniu, które już nazywane jest największą konkurencją dla coraz mniej popularnej Jasnej Góry. Najpewniej to własnie tam będą ciągnąć największe pielgrzymki... (:-()

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz