wtorek, 7 lipca 2015

Islamskie objawienie pod Częstochową?

Zaczął się na dobre sezon ogórkowy, zarówno w Polsce jak i na świecie wiele się wydarzyło, tymczasem w podczęstochowskich lasach doszło do niezwykłego zjawiska nadprzyrodzonego... (;-)
Na jednym z drzew pojawił wizerunek jakoś zupełnie nie kojarzący się z pobliską stolicą polskiego katolicyzmu, a mianowicie objawiła się tam najprawdopodobniej podobizna nie kogo innego jak samego proroka Mahometa, która mylnie wzięta została przez tłum za wizerunek maryjny, do którego wcale nie jest podobna, a raczej podobny. Wystarczy spojrzeć na ogromny turban, brodę i niewyraźną twarz i wszystko pasuje...

Zobacz zdjęcie>>
Mieszkańcy modlą się do podobizny Proroka>>

Cóż może to wszystko zwiastować?
Może po prostu do mieszkańców naszego kraju jeszcze nie doszło, że muzułmanie w Syrii wybudowali meczet Maryi Dziewicy, a polscy katolicy nie zrewanżowali się postawieniem kościoła p.w. Mahometa? A może po ewentualnym, nawet minimalnym, zliberalizowaniu doktryny kościelnej przez obecnego papieża polskim hierarchom zapatrzonym w Santo Subito i Radyjko pozostanie jedynie przejście na islam? (;-)
W końcu nawet "jedynie słuszny" dla biskupów z Polski papież ucałował Koran...Jan Paweł II całuje Koran – I co na to chrześcijanie chcący wyrzucić muzułmanów z Europy?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz