środa, 23 grudnia 2015

Macierewicz ubiera choinkę- gwiazdkowy spot rządu PiS

W związku ze zbliżającymi się świętami, najwyższe czynniki państwowe i partyjno-rządowe postanowiły postanowiły nakręcić specjalny spot promujący niestrudzoną i nieprzerwaną pracę władz dla dobra całej ojczyzny oraz zgodę i miłość między mieszkańcami polskich i katolickich miast i wsi w Kraju nad Wisłą.

 „Pozostawmy spory za drzwiami i spójrzmy na siebie z miłością”
O zdanie na temat tego jakże wielkiego i uduchowionego wydarzenia medialnego poprosiliśmy naszego dyżurnego xiędza kapelana d/s finansowo-politycznych.

"Najpiękniejszym momentem jest najpewniej ukazanie prawdziwego, czyli łagodnego i uduchowionego oblicza szanownego pana ministra Macierewicza i śpiewanie kolęd przez szanowną i uzdolnioną wokalnie i jak zawsze piękną panią Kempę. Niestety nie znajdziemy w całym materiale filmowym katolickiego żłóbka, tylko jakąś tam luterańsko-pogańską choinkę, próżno też szukać jakiegokolwiek krzyża- nawet tylko jednego, nie pojawił się też ani jeden ksiądz, którego obecność jawnie ukazałaby jedność duchowo-polityczną pomiedzy: państwem, ludem, partią (rządzącą) i Kościołem Powszechnym oraz napewno umoralniłaby samych widzów. Jednak największym minusem jest nieobecność wielce szanownego pana prezesa przewodniczącego, który przecież najlepiej nakreśliłby wszystkim mieszkańcom naszego pięknego katolickiego kraju plany rozwoju na najbliższe lata rządzenia..."

Alleluja i do tyłu! (;-)


2 komentarze:

  1. Emotikon smile ..jak dla mnie ta " Opowieść wigilijna " jest zbyt naiwna, wręcz kabaretowa..ale niech już sobie jest ..Zapewne czeka ten Rzad dużo trudniejszych ,poważniejszych działań ,żeby zdobyć zaufanie narodu ,czego serdecznie ,szczerze wszystkim Nam Polakom życzę .. Emotikon smile

    OdpowiedzUsuń