piątek, 1 kwietnia 2016

Krzyże na Marsie- sensacyjne odkrycie stulecia!

W związku z żądaniami ogromnej większości społeczeństwa i najwyższych czynników decyzyjnych Kraju nad Wisłą, dotyczącymi wskrzeszenia dawnej tradycji stawiania krzyży na nowoodkrytych lądach- w tym przypadku na innej planecie, postanowiono, całkowicie bez zbędnego szumu medialnego, ustawić pierwszy święty znak chrześcijaństwa na planecie Mars. w końcu kto inny miał to uczynić, jak nie my! (;-)
Jak można zobaczyć w poniższym materiale filmowym, jednoznacznie widać spory krucyfiks z zawieszoną nań postacią- domyślamy się kogo... Osoby odpowiedzialne za ten religjno-kosmiczny czyn, pozostawiły też na pamiątkę- twarz Światowida oraz mysz- najpewniej rzeźbę tej, co Popiela zjadła, stad całkiem uzasadnione podejrzenia, że to wszystko jest dziełem polskich astronautów, którzy wykonali na Czerwonej Planecie swoją pierwszą tajną misję rozpoznawczą, gdyż jak wiadomo- niedawno mamy własną agencję kosmiczną, która ma w swoim logo zawoalowane odwołanie do Boga- oko Opatrzności...

Należy wspomnieć, przy okazji, o wcześniejszym odkryciu kolejnego krzyża i kilku płyt. Czyżby była to smutna pamiątka jakieś tragedii innej nieznanej ekspedycji???
Jakby tego było mało, jeszcze wcześniej, udało się zrobić zdjęcie przedstawiające gigantyczny krzyż ustawiony na jednej z marsjańskich gór. To już napewno musieli wykonać nasi!
Marsjański Giewont???
To nie wszystko. Kolejne zdjęcie przedstawia krzyż gnostycki lub celtycki, który ze względu na idealny wręcz kształt, nie może być dziełem natury. Dar dla naszych kosmonautów od zawsze katolickiego aktywu okołostadionowego???
Oczywiście znaleziono też dowody na pobyt na Marsie starożytnych Egipcjan. Chodzi o pozostawienie przez nich właśnie krzyża egipskiego- Ankh oraz totalnie zerodowanego sfinksa. Tego akurat nie mogli wykonać bardzo katoliccy mieszkańcy naszego kraju...Alleluja i na Marsa! (;-)

  UWAGA!
Powyższy wpis jest totalną fikcją literacką, chociaż zdjęcia są całkowicie prawdziwe, żartem primaaprylisowym wymyślonym specjalnie po to, aby należycie uczcić ten szczególny, kwietniowy dzień! :)))
WESOŁEGO PRIMA APRILIS!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz