wtorek, 28 czerwca 2016

Papież Michał przybędzie z pielgrzymką do Polski?

Jak mawiał poeta nieznany:

"Polska to kraj, dla papieży istny raj..."

Już niebawem odwiedzi nas papież Franciszek- przywódca duchowy największego związku wyznaniowego świata, ale to nie wszystko. Wszystkie znaki na niebie i Ziemii wskazują, że już najprawdopodobniej w przyszłym roku swoją podróż pielgrzymkową po wielu państwach europejskich zapowiedział papież Michał , przywódca najmniejszego na świecie Kościoła katolickiego, posiadającego według różnych szacunków od trzydziestu do kilkuset wiernych i sympatyków. Oczywiście na pierwszym miejscu w jego podróży znalazł się nie inny kraj, tylko oczywiście Polska, gdyż nawet Jego Świątobliwość z Kansas najpewniej też zdaje sobie sprawę, że Kraj nad Wisłą posiada największy odsetek ultrakatolików w całej Europie i najpewniej Michał chce ten oczywisty fakt wykorzystać w celu przeprowadzenia owocnej akcji misyjnej...

"His Holiness, Pope Michael, will be travelling to Europe.(...)
Here is a list of the countries We would be able to visit while there:

Poland, Hungary, Austria, Belgium, Great Britain, Bulgaria, Croatia, Czech Republic, Denmark, Finland, France,Germany, Greece, Hungary, Ireland, Italy, Luxembourg, Macedonia, Montenegro-Serbia."

Więcej na:
https://www.facebook.com/VaticaninExile/photos/a.257220967949436.1073741828.243401845998015/303756066629259/?type=3

Możemy założyć się się o garść długopisów bez wkładów, że żeden przedstawiciel "oficjalnych czynników" nie przywita Jego Świątobliwości w Kraju nad Wisłą, gdyż nasz kraj szczyci się podobno zasadą rozdziału religii od państwa... (;-)
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz