niedziela, 15 lipca 2018

Sonda religijno-filozoficzna portalu "UNIVERSIS"Już od kilku lat  pytamy naszych czytelników, z którą religią/filozofią się identyfikują.

Do wyboru zawsze było i jest też obecnie dosyć dużo potencjalnych odpowiedzi  i co jest w tym najważniejsze, możliwość wybrania kilku z nich naraz ze względu na fakt, że część czytelników mogła utożsamiać się z kilkoma religiami/filozofiami i trudno by im było wybrać tą jedną jedyną, z czego część osób we wcześniejszych sondach chętnie skorzystała. Jak wyraźnie pokazały wyniki poprzednich ankiet, poglądy religijno-filozoficzne naszych czytelników stanowią istny konglomerat, zresztą tak ogromnej różnorodności właśnie się spodziewaliśmy i bardzo się z tego faktu cieszymy, w końcu potrafiliśmy dotrzeć do tak mocno zróżnicowanego grona odbiorców.

Tym razem oprócz klasycznych pytań, o których pisaliśmy powyżej, postanowiliśmy dodać coś nowego, a mianowicie zadać pytanie dotyczące bezpośrednio wiary/niepewności/niewiary w istnienie jakiegoś bóstwa, a także zapytać o przedział wiekowy i płeć ankietowanych. Oprócz tego chcielibyśmy się dowiedzieć, który dzień mógłby zostać nowym dniem wolnym od pracy. Do wyboru są: Wigilia, Wielki Piątek, drugi dzień Zielonych Świątek, Sylwester, 2 maja, Noc Kupały lub żadne z nich. Część osób już zagłosowała.

Ankieta dostępna jest na prawym pasku bocznym naszego portalu.
Życzymy miłej zabawy i dziękujemy za głosy!😃

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz