piątek, 1 sierpnia 2014

Ogłoszenie klątwy na papieża Franciszka

Drugiego dnia sierpnia ubiegłego roku stała się rzecz niesłychana i wcale nie jest to żart antyklerykalny, a raczej kolejny dowód na to, że nasi rodzimi tradycjonaliści katoliccy są nawet dosyć łagodni w swoich osądach tzw. Stolicy Apostolskiej, tymczasem w poniższym wypadku mamy do czynienia z katolickim fundamentalistą czeskiego pochodzenia! I to jakim!  ;-)

+ Eliasz (wł. Antonin Dohnal) Patriarcha Bizantyjskiego Katolickiego Patriarchatu-ultragrekokatolickiej wspólnocie religijnej działającej na Ukrainie, który to już kilka lat wcześniej ekskominikował wszystkich biskupów katolickich oraz papieży: Benedykta XVI i Jana Pawła II, tym razem wziął na swój celownik obecnego papieża Franciszka i obłożył go klątwą (anatemą) m.in. za propagowanie homoseksualizmu, publiczne obściskiwanie się z półnagimi Indiankami, synkretyzm oraz wprowadzanie do liturgii elementów rockowo-dyskotekowych...
Uprzedzamy, że w poniższym materiale znajdują się stwierdzenia o charakterze homofobicznym i fundamentalistycznym, które są cechą charakterystyczną tego typu ekstremalnych/ultrakonserwatywnych grup religijnych, z którymi się absolutnie NIE IDENTYFIKUJEMY....

Deklaracja anathemy na Franciszka Bergoglio 
Dzisiaj, 2 sierpnia 2013r., Wschodni Chrześcijański Kościół obchodzi święto Świętego Proroka Eliasza. W tym dniu Bizantyjski Katolicki Patriarhat w łasce Trójcy Świętej deklaruje Boże przeklęstwo -- anathemę(wg. Gal.1, 8-9) na rzymskiego biskupa Franciszka Bergoglio. Powodem jest to, że nadużył autorytetu Kościoła do unieważnienia Bożych praw. Promuje niemoralne myślenie homoseksualizmu, które jest niezgodne z istotą Ewangelii i niszczy wszystkie wartości moralne.
Przez to Franciszek Bergoglio został wyłączony z Mistycznego Ciała Chrystusowego. Stanowisko w widzialnej organizacji kościelnej zajmuje już nielegalnie.
Oprócz tego ex-papież Franciszek milczeniem zatwierdził współczesne herezję, a swoimi gestami -- synkretyzm z pogaństwem. Współczesne herezje zaprzeczają inspirację Pisma Świętego Bogiem, Bóstwo Chrystusa, wyjątkowość zbawczej śmierci Chrystusowej na krzyżu oraz Jego historyczne i realne zmartwychwstanie.
Homoseksualizm, który Franciszek Bergoglio promuje, jest owocem współczesnych herezji i synkretyzmu.
Każdy biskup, ksiądz i po prostu katolik powinien wewnętrznie oddzielić się od apostaty Franciszka. Nie śmie słuchać ani Franciszka, ani strukturę, którą on kieruje. Jeśli biskup albo ksiądz w Świętej Liturgii będzię wspominać jego imię, to wskazuje, że jest z odstępcą w dychownej jedności. Na takiego też pada Boże przeklęnstwo -- anatema. Wierni muszą być posłuszni Bogu i powinni od takich zdrajców Chrystusa oddzielić się. Ich nie wolno już słuchać. Jeśli nie zrobią tego, Boża anatema -- przeklęstwo, pada na nich też.
Franciszek Bergoglio już wcześniej wygonił Ducha Świętego i przyjął ducha antychrysta. On nie był i nie jest widzialnym namiestnikiem Chrystusa. On jest sługą antychrysta i prowadzi oszukane dusze na wieczne potępienie.
+Eliasz
Patriarcha Bizantyjskiego Katolickiego Patriarchatu
+Metody, OSBMr +Tymoteusz, OSBMr
Biskupi-sekretarze

To nie czeski film, tylko autentyczny materiał grekokatolickich sedewakantystów, a w nim m.in. w 4.43 minucie-kilkuset biskupów "na dyskotece"...Jaka była reakcja Watykanu? Już w 2008 roku czterech biskupów związanych z powyższą grupą zostało ekskominikowanych, a sam ruch został uznany za niekatolicki, więc wszystkie klątwy ogłoszone przez patriarchę należy uznać jako formę odwetu "mrówki na słoniu"...

Wpisał: AntyPius

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz