czwartek, 17 grudnia 2015

Film "TWARDOWSKY"- Legendy Polskie


Znalezione obrazy dla zapytania pan twardowski
Pan Twardowski, a raczej Pan Twardowsky, siedzi sam jak palec w stacji kosmicznej na księżycu. Takie są konsekwencje jego paktu z diabłem. Nudzi się potwornie, ze swym losem pogodzony nie jest wcale. Gdy zjawia się diabeł w postaci pięknej kobiety, Twardowsky prosi o trochę czasu aby móc wrócić jeszcze na ziemię. Orientując się, że niewiele wytarguje, ucieka diabłu, choć wie, że nie na długo. W końcu przyjdzie czas zapłacić umówioną cenę.

Reżyseria: Tomasz Bagiński. Scenariusz: Błażej Dzikowski. W rolach głównych: Robert Więckiewicz oraz Aleksandra Kasprzyk Zdjęcia: Łukasz Żal P.S.C. Reżyseria castingu: Teresa Violetta Buhl. Montaż: Wojciech Jagiełło. Scenografia: Janusz Mazurczak. Kostiumy: Katarzyna Lewińska. Charakteryzacja: Janusz Kleja. Muzyka: Atanas Valkov. Aranżacja piosenek: Marcin Macuk. Dźwięk: Aleksandra Pniak, Kacper Habisiak, Marcin Kasiński.

Tymczasem w głębokich i nie do końca zbadanych ostępach wirytualnej sieci udało się nam się odnaleść obrazek sprzed dwóch lat, który jako żywo przedstawia scenę rodem z powyższej produkcji, której podówczas nikt jeszcze nie planował...
I jak tu nie wierzyć w nadprzyrodzone moce mistrza Twardowskiego? (;-)

Twardowski – wpadliśmy z wizytą

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz