Planeta Maryi nareszcie odkryta?

Zaiste istna to ciekawostka duchowo-kosmiczna. Czymże jest więc wyżej wymieniona planeta?


1.Jest miejscem we wszechświecie uchronionym przez Boga od konsekwencji grzechu pierworodnego. 

2. Jest kontynuacją ziemskiego Raju Utraconego przez naszych pierwszych rodziców. Żyje tam i mieszka wiele mężczyzn i kobiet, z ich odpowiednimi duszami i ciałami, przekształconych przez Anioły z Ziemii i innych planet we wszechświecie. Na Planecie Maryji nie ma żadnej ludzkiej prokreacji, chociaż żyją tam też zwierzęta.

3. Mieszkańcy Planety Maryi są już utwierdzeni w uldze, dlatego że ich wieczne zbawienie jest zapewnione. 

4. Oni cieszą się z widzenia Boga, gloryfikacji ich ciał i innych darów Ziemskiego Raju, chociaż w mniejszym stopiniu.

5. Mieszkańcy Planety widzą trzy kształty Wszechświata od rozmiaru 8-ego, który widzenie jest doskonałe w zgodzie z zaletami każdego. Ta szczęśliwa kontemplacja Wszechświata jest częścią ich przypadkowej Sławy.

6. Wyjątkowymi i wyróżniającymi się wśród ich mieszkańców są Święci Prorocy: Eliasz, Henoch i Mojżesz, jak i Święty Jan Ewangelista.

7. Mieszkańcy Planety przybędą na Ziemię podczas zażartej walki przeciw Antychrystowi, w której oni wszyscy umrą jako męczennicy- przy ostatnim Papieżu i wielkiej ilości jego wiernych.
Kiedy mieszkańcy Planety Maryji przybędą na Ziemię, Bóg będzie przesłonięty zasłona ich zbawiennej wizji i innych darów i tak  pozwoli im doznawać i umrzeć. 

8. Planeta Maryi jest tak nazwana, dlatego że Bóg zachował to od konsekwencji grzechu pierworodnego, z sympatii dla Najświętszej Dziewicy Maryi.


Osobom, które naprawdę uwierzyły w odkrycie nowej planety pragniemy poinformować, że była ona tylko wytworem wyobraźni i elementem wierzeń hiszpańskiego konklawistycznego Kościoła Palmariańskiego w obowiązującej do roku 2000 ich wersji Biblii...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Często czytane