piątek, 22 czerwca 2018

Objawienie maryjne w pięciogwiazdkowym hotelu (Kraków)

Polski Kościół toruński ma kolejnego konkurenta...
Południowoamerykańskie Stowarzyszenie Maria Mãe da Divina Concepção ogłosiło, że dnia 17 czerwca, od godziny 18.00 nastąpi objawienie maryjne w jednym z krakowskich hoteli. Jak rzekli, tak też się (podobno) stało, a dowodem ma być poniższa relacja z tego wiekopomnego wydarzenia.
Oczywiście największym zaskoczeniem jest obecność zakonnicy z twarzą samego ojca dyrektora! Kolejny cud??? No i oczywiście różaniec z kamieni szlachetnych, którego nie powstydziłby się wyżej wymieniony szef toruńskiej rozgłośni... 😃👍

Zakon Łaski Miłosierdzia

Chrześcijańska organizacja religijna, ekumeniczna i autonomiczna, bez formalnej więzi z żadną zinstytucjalizowaną religią. Proponuje życie monastyczne poprzez życie konsekrowane, oparte na nauczaniu Chrystusa i bezinteresownej służbie.
Założony w 2009 roku Zakon stara się ofiarować bezwarunkowo jako narzędzie Boskiego Dzieła, w komunii z wszystkimi ludźmi i innymi królestwami natury. Jest to przede wszystkim propozycja życia braterskiego, komunitarystyczna, poświęcona pokojowi, modlitwie, dobrej i bezinteresownej służbie.


O stowarzyszeniu 

Założona w grudniu 2012 roku, na prośbę Maryi Dziewicy, Stowarzyszenie Maryi, Matki Boskiego Poczęcia, popiera wszystkie działania wskazane w instrukcji przekazanej przez Jezusa Chrystusa , Maryję i świętego Józefa .
Daje każdemu możliwość duchowego wzrostu, zachęca do prawdziwej współpracy ekumenicznej i braterskiego związku między religiami poprzez modlitwę i bezinteresowną służbę.
Ze względu na swój dobroczynny i humanitarny charakter Stowarzyszenie działa bezpłatnie. Wszystkie formy wkładu - pieniężne, materialne lub wolontariat - umożliwiają podjęcie i rozszerzenie działalności.


WIZJONERZY
Matka Maria Shimani z Montserrat (zakonnica o twarzy ojca dyrektora!)

Wyświęcona zakonnica Zakonu Łaski i Miłosierdzia, poświęciła się dawaniu świadectwa o posłannictwie Boskich Posłańców - Chrystusie Jezusie i Maryi Pannie - duchowym zadaniu, które rozwija się w różnych miejscach świata, formując i kierując grupami modlitwy i służby altruistycznej.
Jest członkiem Stałej Rady Doradczej Zakonu Łask Misericordii - instytucji poświęconej modlitwie i bezinteresownej służbie, z klasztorami w różnych częściach świata.
Koordynuje działania Light Communities and Marian Centres w Argentynie, Brazylii, Portugalii i Urugwaju.
Prowadzi wykłady koncentrujące się na aktualnej sytuacji planetarnej i szerokich perspektywach ludzkości, na zbliżającym się życiu duchowym, modlitwie i miłości.


Brat Elías del Sagrado Corazón

 
Konsekrowany mnich Zakonu Miłosiernego Łaski i wizjoner poświęca swoje życie modlitwie i bezinteresownej służbie, podążając za wskazówkami Jezusa Chrystusa i Maryi Dziewicy. 
Skontaktował się z Najświętszą Dziewicą, gdy miał siedem lat i od tego czasu został przygotowany przez Nią do publicznego zadania rozpoczętego w 2011 roku. Opowiadał o swoich doświadczeniach jako wizjoner w służbie Boskim Posłańcom.


Siostra Lúcia de Jesus

Zakonnica zakonna Miłosiernego Zakonu poświęca swoje życie modlitwie i bezinteresownej służbie, podążając za wskazówkami Jezusa Chrystusa, Dziewicy Maryi, a także świętego Józefa. 
Od października 2012 r., W odpowiedzi na prośbę Matki Boskiej, rozpoczęła swoje zadanie jako wizjonerka, służąc jako pośrednik w orędziach przekazanych przez Najświętszą Maryję podczas Jej publicznych Objawień. 
W marcu następnego roku św. Józef również się do niej podporządkował i rozpoczęto cykl nauczania przez wizjonera.

Voice and Echo of the Divine Messengers

Coming from Heaven to meet with us, Christ Jesus, the Virgin Mary, and Saint Joseph transmit Their Messages through visionary monks of the Grace Mercy Order. The web portal "Voice and Echo of the Divine Messengers" has the mission of disseminating these teachings to all of humanity.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz