poniedziałek, 1 października 2018

Księża sprawdzają biletyPrzedstawiamy jedynych w swoim rodzaju księży- kanarów tacowych.
Takie rzeczy na razie tylko w publicznej TV, ale już niedługo kto wie. Niech się wierni ludkowie kraju nad Wisłą powoli przyzwyczajają do takich widoków... 😆👍😜


Grzeszne Religie
Oczywiście my postanowliśmy ze swej strony cały ten pomysł przebić i zaproponowaliśmy niespodziewane kolędy (na chybił-trafił), zwane urzędowo wizytami duszpasterskimi, w autobusach i tramwajach oraz pociągach.

2 komentarze:

 1. Kto ponosi winę za systematyczne przerabianie Polski w państwo o charakterze wyznaniowym ?
  Głowę daję za to, że znakomita większość Forumowiczów odpowie - "Kościół Katolicki !"

  Błąd ! BŁĄD !!! Bardzo kosztowny błąd... :(

  Nie można winić Katolika, że nie dostrzega własnej głupoty, oraz zła które jest tejże głupoty wynikiem. Taka ewentualność jest "wypierana" przez jego świadomość, a zarzuty wzmagają jedynie stany agresywno-lękowe i są naturalną, (pierwotną w swoim charakterze) reakcją organizmu. Wyjściem z tej "pułapki" może być jedynie silny wstrząs psychiczny.

  Winić ograniczonego światopoglądowo Katolika, to postępować tak, jakby winić psa za to, że ugryzł. Nonsens. Winić należy właściciela tego psa, że go nie pilnował i puszczał bez kagańca.
  Przecież jest sprawą naturalną, że psy gryzą - a Katolicy uszczęśliwiają własnymi dogmatami (nawracają). KATOLICY NIE SĄ ODPOWIEDZIALNI ZA BUDOWĘ PAŃSTWA WYZNANIOWEGO.

  Jeśli nie Katolicy - to kto ???

  Odpowiedzialna za "Katoland" oraz faszyzację katolicyzmu jest tzw. "inteligencja polska" będąca w swej istocie pseudo-inteligencją. "Rekrutacja" do tejże "inteligencji" odbywa się na podstawie kryterium majątkowego.

  Wszyscy ci ludzie wyznają zasadę "delikatnego tłumaczenia Katolikom, że są w błędzie". Niektórzy wręcz umizgiwali się w przeszłości i umizgują się nadal do Katolików w nadziei, że gdy będą "głaskać psa" - to ich "nie ugryzie". W TYM SAMYM CZASIE KATOLICY SYSTEMATYCZNIE REALIZUJĄ WŁASNĄ WIZJĘ OJCZYZNY mając w tzw. "głębokim poważaniu" (czyli w d...) umizgi "ateistycznych" obrońców Dekalogu przed "furtiańskim zagrożeniem". My Furtianie domyślamy się, że wielu spośród tzw. "ateistów" nie robi tego zupełnie bezinteresownie...

  W takiej sytuacji odpada możliwość "potrząśnięcia" zapatrzonym w siebie Katolikiem i spowodowania, żeby dostrzegł w swoim otoczeniu inne istoty, takie jak: ateiści, innowiercy, mniejszości seksualne i światopoglądowe, etc.

  CAŁA ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA KATOLICKIE ROZPASANIE I FASZYZACJĘ KATOLICYZMU SPADA NA OBECNĄ PSEUDO-INTELIGENCJĘ.
  Ludzie ci są krótkowzroczni i zupełnie nie zainteresowani zmienianiem obecnego status quo - bo oni, świetnie opłacani - biedy nie mają... ...a tych, którzy muszą się "bujać" z szarą, katolicką codziennością - wykpią i ośmieszą ex katedra !

  Ludzie ci, miast skierować się przeciwko fanatycznemu katolicyzmowi - walczą ze spontanicznie powstającymi ruchami antyklerykalnymi. Atakują strony antyklerykalne - przykładem niech będzie stronka faceta używającego pseudo TgcRap4 (stara sprawa) lub zakładają prześmiewcze blogi - jak ten, małpujący furtiański serwis internetowy tzw. "Wielka furta" (u nich "furta" koniecznie musi być "wielka", bo to jest banda aroganckich megalomanów) http://szkola-filozoficzna1gb.5v.pl/

  OdpowiedzUsuń
 2. Poczet papieży szczególnie "zasłużonych" dla Polski.

  Pius VI (1775 – 1799)
  Włoch, hrabia Barschi. Za jego pontyfikatu nastąpił ostatni rozbiór Polski.
  W 1795r. potępił powstanie kościuszkowskie (!!!), a w rok później zlikwidował nuncjaturę w Warszawie.

  Grzegorz XVI (1831 – 1846)
  Włoch. 9 czerwca 1832r. potępił uczestników powstania listopadowego. Za jego pontyfikatu, drakońskie metody postępowania policji papieskiej spowodowały protest w środowiskach katolickich ówczesnej Europy. Watykańskie więzienia (!!!) zostały zapełnione ponad 2 tysiącami przeciwników politycznych.

  Pius IX (1846 – 1878)
  Włoch – hrabia. 8 grudnia 1854r. (!!!) ogłosił dogmat o Niepokalanym Poczęciu Maryi. Na soborze w Watykanie wymusił (!!!) dogmat o nieomylności papieża. Jan Paweł II polecił beatyfikować tego papieża, co nastąpiło w 2000r.

  Leon XIII (1878 – 1903)
  Włoch – hrabia Pocci. Za jego pontyfikatu doszło do ścisłej współpracy z Rzeszą Niemiecką, a Bismark (zaciekły wróg wszystkiego co polskie) otrzymał Order Chrystusa.

  Pius X (1903 – 1914)
  Włoch. Z jego inicjatywy powstaje Sodalicja Piana która zbiera donosy (!!!) i informacje, na podstawie których inkwizycja kościelna karała podejrzanych o nową herezję. Za jego pontyfikatu następuje powrót do średniowiecznych metod działania tzw. Świętej Inkwizycji.

  Pius XI (1922 – 1939)
  Achilles Ratti, Włoch, faszysta. W 1919r. jest komisarzem kościelnym na obszarach plebiscytowych Górnego Śląska i Prus Wschodnich. Aktywnie działa na rzecz przyłączenia spornych terenów do Niemiec.
  Jego Encyklika z 1931r. zawiera apoteozę ustroju faszystowskiego (!!!). Aktywnie wspiera politykę Hitlera i Mussoliniego.

  Pius XII (1939 – 1958)
  Faszysta, wierny współpracownik Piusa XI. Nigdy nie potępił zbrodni hitlerowskich (!!!). Po klęsce Niemiec w 1945r. angażuje całą administrację watykańską do ratowania hitlerowskich ludobójców z obozów koncentracyjnych, których przerzucano do Ameryki Południowej – stwarzając im dogodne warunki życia.
  W kwadrans po jego zgonie, niemiecka zakonnica Pasqualina, która opiekowała się nim od lat, spaliła osobiste notatki papieża. 1 listopada 1950r. ogłosił dogmat o wniebowzięciu Matki Bożej.

  Jan Paweł II (1978 - 2005)
  Polak. Objął władzę na Watykanie po 33 dniowym pontyfikacie Jana Pawła I (Albino Luciani – Włoch), który odznaczał się prostotą w życiu i serdecznością w stosunkach międzyludzkich. J.P. I urodził się 17.X.1912r. w ubogiej rodzinie robotniczej, co było absolutnym ewenementem wśród papieży. Podobno zmarł na zawał serca, choć miał zaledwie 66 lat i nie chorował. Pomimo domysłów, że został otruty, hierarchowie ze Stolicy Apostolskiej nie zgodzili się na przebadanie zwłok (???).
  Jego następca - Jan Paweł II ogłasza rok 2000 rokiem odpustu za grzechy (na wzór Bonifacego VIII i Leona X) wskrzeszając tę destrukcyjną, średniowieczną tradycję. Papiestwo nigdy nie przyznało się do błędów w tej sprawie, a Sobór Watykański II (1962 – 65) klątwą potępił tych, którzy uznają odpusty za bezużyteczne.
  Za pontyfikatu Jana Pawła II silnie rozwija się Opus Dei – ponadnarodowa organizacja o charakterze mafijnym. Celem tej organizacji jest przenikanie do legalnych struktur władzy państwowej, dla podporządkowania ich doktrynie i polityce Watykanu. Za tego pontyfikatu na wyjaśnienie oczekuje również ciemna afera banku watykańskiego „Banco Ambrosiano” i morderstwem jego zarządcy oraz właściciela - Roberto Calvi. Jego śmierć ma niewątpliwy związek z krytyczną sytuacją finansową banku, powstałą w wyniku finansowania NSZZ Solidarność w Polsce.

  OdpowiedzUsuń