środa, 3 października 2018

Mapa Księży Pedofilów i Przestępców SeksualnychMapa zawierająca informacje na temat księży, którzy zostali oskarżeni i/lub skazani za pedofilię oraz przestępców na tle seksualnym z państwowego raportu ministerstwa sprawiedliwości.

Poszedłem o krok dalej i stworzyłem INTERAKTYWNĄ MAPĘ KSIĘŻY PEDOFILÓW! 🎉💒🎉
Powiem więcej - żeby nikt nie mówił, że to nie fair wytykać pedofilię tylko księżom, to mapa zawiera również ludzi z państwowego Rejestru Przestępstw na Tle Seksualnym!

Z racji na ograniczenia techniczne strony Ministerstwa Sprawiedliwości, nie mogę wszystkich przestępców po prostu wrzucić, więc będę to robił stopniowo do końca tygodnia.

Obecna postać mapy to dopiero początek - każdego dnia szukam nowych informacji i zdobywam zdjęcia oraz nazwiska skazanych duchownych.

Najtrudniejszą rzeczą w tym wszystkim wcale nie jest zbieranie danych z licznych miejsc i skrupulatne wprowadzanie ich na mapę, ale czytanie tego wszystkiego, czego dopuszczają się księża pedofile...
Pomimo, że uważam się za osobę o mocnych nerwach, krzywiłem się w niedowierzaniu, czytając akty oskarżenia. Tym bardziej zachęca mnie to do dalszej pracy na rzecz uświadamiania społeczeństwa i zachęcam Was do tego samego, poprzez udostępnianie tej mapy na swoich profilach.

2 komentarze:

  1. Brakuje bylego ksiedza kapelana Jacka Skrzypczaka skazanego kilka lat temu m.in za gwalt na chorzystce , naklanianie do aborcji itp....Z Legionowa, pochodzi z Komorowa powiat Kolbuszowa.

    OdpowiedzUsuń