Jak zmusić dziecko do pierwszej komunii?

Coraz więcej dzieci nie chce przystępować do pierwszej komunii, co powoduje zakłopotanie ich rodziców i wrogość tzw. twardych katolików stanowiących niemałą część społeczeństwa kraju nad Wisłą. "Twardy elektorat" radzi co takiego należy zrobić, aby dziecko zmusić do udziału w tej "obowiązkowej" uroczystości religijnej...null

null
Wszyscy jesteście państwo tacy liberalni? Nie zmuszać? Sam wybierze? Teraz ma 10 lat i ma swoje zdanie przy tak ważnej decyzji, to kiedyś wyrzuci swoich rodziców z domu, bo będzie mu się tak podobać?


Wniosek jest prosty: jeśli dzieciak nie chce, należy go zmusić. Jak to się kiedyś mówiło: "przetłumaczyć ręcznie". — Parę razy pasem po dupie i po buncie!


"Proponuję zakupić dziecku gumowy młotek, żeby sobie głupoty z głowy wybił, a prezent nie obciąży budżetu domowego", "Jak dziecko chce tobą rządzić to, co z ciebie za matka, weź sprawy w swoje ręce"Więcej w powyższym temacie można przeczytać poniżej...

Matka zapytała, jak zmusić dziecko do komunii. Pomysły Polaków to dowód, że przemoc ma się świetnie

1 komentarz:

  1. Ludzie, to jest straszne co wypisujecie. Życzę wam, żeby na starość, własne dzieci was ubezwłasnowolniły i w ośrodkach pozamykały.

    OdpowiedzUsuń