Darmowe chrzty i śluby kościelne w Wielkopolsce

Pobłogosławimy całkowicie za darmo - zachęca ksiądz Adam Pawłowski, pomysłodawca Black Friday w parafii w Rogalinie (woj. wielkopolskie).
Niektórzy dają 20, inni 50, inni 70 proc. zniżki, a my tu w Rogalinie dajemy 100 proc. zniżki na zawarcie związku małżeńskiego czy ochrzczenie swojego dziecka - mówi ks. Pawłowski na filmie zamieszczonym na Youtubie.

Z promocji mogą skorzystać nie tylko parafianie.

Zapraszam wszystkich - parafian, czy osoby spoza parafii - do zgłoszenia się w najbliższy piątek, czy weekend (30 listopada - 1 grudnia - red.) - mówi proboszcz.

Dodał, że błogosławieństwo całkowicie za darmo otrzymają wszyscy, którzy "chcą przez sakrament otworzyć się na działanie Bożej łaski".

Niech to będzie tak radosna promocja - mówi.Informacja dla tych wszystkich katolików (rzymskich), którzy mają już serdecznie dosyć dobrowolno-obowiązkowych opłat za śluby, chrzty itp. i ciągłego windowania cen.  Chcecie mieć to wszystko za friko bez czekania na jakieś tam propagandowe i chwilowe promocje robione wyłącznie pod publikę? Zamiast bezproduktywnie narzekać- co i tak nic nie da, przechodźcie do dwóch działających w Polsce kościołów mariawickich- też katolickich.

Wszystkie posługi religijne w kościołach mariawickich są bezpłatne, zgodnie z zaleceniem Chrystusa: Darmoście wzięli, darmo dawajcie (Mt 10,8). Duchowieństwu wolno jest przyjmować dobrowolne ofiary za posługi religijne, ale nie może ich żądać. 


Kościół Starokatolicki Mariawitów
http://www.mariawita.pl/

Kościół Katolicki Mariawitów
https://pl-pl.facebook.com/KosciolKatolickiMariawitow/

1 komentarz:

  1. Udzielenie sakramentu św jest Waszym obowiązkiem a nie sposobem zarobkowania - black friday sie zachcialo....

    OdpowiedzUsuń